eStrzelceTV StrzelceTV

Film promocyjny Strzelec Krajeńskich z lat 90-tych!

Jak zmieniły się Strzelce, jakie walory miały w latach 90-tych? Na oficjalnym kanale Nasze-Strzelce udostępniono film promocyjny Strzelec Krajeńskich z lat 90-tych. Serdecznie zachęcamy do oglądania,

Strzelce z lotu ptaka - przepiękne widoki! [Video]

Zobacz jak pięknie wyglądają Strzelce z lotu ptaka! W serwisie Youtube jeden z użytkowników opublikował film pn."Strzelce Krajeńskie", który pokazuje nasze miasto z lotu ptaka. Do nagrania wykorzystano prawdopodobnie drona...[Zobacz film]

Dni Miasta 2014 - Strzelce Krajeńskie 10 lat w UE [VIDEO]

Strzelecki Ośrodek Kultury udostępnił na swoim kanale youtube.com film z tegorocznych obchodów Dni Miasta. Autorem zdjęć i montażu jest Patryk Bagiński. Gorąco zapraszamy do oglądania filmu oraz udostępniania go dalej.

Mecz Stilon vs Łucznik na Dobiegniew Cup 2013

Strzelecka drużyna U9 w Lipcu tego roku zajęła drugie miejsce w Zina Dobiegniew Cup 2013 przegrywając dopiero w finale po bardzo zaciętym meczu z Orlikiem Prudniki 0-1. Dziś na youtube pojawił się film z meczu 1/4 finału pomiędzy Łucznikiem a Stilonem Gorzów.

Festyn dla Zwierząt w strzeleckim parku- Video

Wczoraj, 12 października w strzeleckim parku odbył się "Festyn dla Zwierząt" zorganizowany przez Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami. Już dziś na youtube pojawiło się video z imprezy udostępnione przez panią Kamile P. Zapraszamy do oglądania. 

REKLAMA

REKLAMA