Dino w Strzelcach Krajeńskich? Wszystko wskazuje na to, że tak!

Dino Polska S.A., jedna z najszybciej rozwijających się sieci supermarketów proximity w Polsce, w II kwartale 2017 roku otworzyła 38 nowych sklepów wobec 28 rok wcześniej. Do końca roku w Strzelcach może powstać nowy sklep.

Na tą chwilę sieć nie chce potwierdzić, że to ich sklep powstanie w naszym mieście - "Dino nie udziela informacji na temat planów, dopiero na późniejszych etapach informuje o ewentualnych otwarciach sklepów." jednak z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że DINO POLSKA S.A  uruchomi swój nowy sklep właśnie w  Strzelcach Krajeńskich przy al. Wolności. Prace na tym terenie się już rozpoczęły...

Sieć Dino obejmuje 677 sklepów (dane na 30.06.2017 r.), zlokalizowanych głównie w zachodniej części Polski, o średniej powierzchni sali sprzedaży wynoszącej ok. 400 m2. Większość sklepów Dino jest zlokalizowana w mniejszych miejscowościach, średnich miastach oraz na peryferiach dużych miast, w lokalizacjach dogodnych dla klientów.

Sklepy Dino oferują klientom ok. 5 tys. pozycji asortymentowych (tzw. SKU), w tym w większości produkty pod znanymi markami oraz produkty świeże. Grupa Dino oferuje kluczowe produkty w cenach podobnych jak w największych sieciach handlu detalicznego artykułami spożywczymi w Polsce. Jednym z najważniejszych aspektów, które odróżniają Grupę Dino od sieci dyskontowych jest posiadanie stoisk mięsnych z obsługą w każdym sklepie. Wysokiej jakości mięsa, wędliny oraz przetwory mięsne dostarczane są głównie przez Agro-Rydzynę, zakład mięsny będący częścią Grupy Dino.

Mieszkańcy chcą Lidla

O Lidla pytaliśmy kilka lat temu. Wtedy z centrali otrzymaliśmy odpowiedź, że LIDL chce dotrzeć z ofertą do wszystkich zainteresowanych Klientów, dlatego cały czas poszukujemy nowych lokalizacji dla naszych sklepów. Strzelce Krajeńskie leżą w obszarze naszych zainteresowań, jednak aktualnie sieć nie posiada działki budowlanej, na której mogłaby wybudować sklep.

 

Share

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA