Parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej odwiedzą Strzelce Krajeńskie

Jutro 9 listopada Strzelce Krajeńskie odwiedzą Parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej Małgorzata Kidawa-Błońska oraz Posłowie na Sejm RP Magdalena Kochan, Jarosław Urbaniak i Tomasza Szymański.

Spotkania w całym kraju związane są z przyjętą deklaracją programową, którą politycy PO chcą prezentować swoim wyborcom. Spotkanie w Strzelcach Krajeńskich odbędzie się 9 listopada o godzinie 17:30 w sali numer 1 Urzędu Miejskiego w Strzelcach Krajeńskich.

Politycy Platformy pojawią się w 12 miastach regionu, aby porozmawiać z Wami o programie #PolskaObywatelska 2.0. Dziś rano w Radiu Zet Borys Budka z Platformy Obywatelskiej powiedział, że spotkania mają pomóc odzyskać zaufanie wyborców. 

Share

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA