Blog "Przez strzeleckie okulary" - A.Miłosz

BLOG: PiS może być szansą dla Strzelec Krajeńskich?

Dla wielu mieszkańców Strzelec Krajeńskich może zabrzmi to jak ponury żart, ale właśnie takie przemyślenia mnie naszły. Dzięki rządom Prawa i Sprawiedliwości Strzelce Krajeńskie mogą otrzymać wiele pieniędzy na rozwój.

Z obwodnicą będzie jak z fabryką żywności?

Strzelczanie się cieszą! „Obwodnica Strzelec Krajeńskich" wpisana do krajowego programu budowy dróg i autostrad. Pytam się, skąd ta radość? Papier przed wyborami wszystko przyjmie. Szukać podobnych historii daleko nie trzeba, gdzie słynna fabryka żywności? Szwajcarzy się rozmyślili?

Wybory Samorządowe już 16 listopada!

Tak się jakoś złożyło, że nie miałam czasu na pisanie smutków na temat strzeleckich wybryków. Burmistrz pojeździł na rowerze, budowlańcy dalej przekładają kostkę, nudaaa. Na pochwałę zasługuje strzelecka impreza z gwiazdą wieczoru Marylką <3.

Idą święta, wszyscy nam ślą życzenia.

Coraz bliżej Święta Bożego-Narodzenia, usiądziemy z rodzinami przy wigilijnym stole i podzielimy się opłatkiem. Przed tym okresem każdy chce się czuć wyjątkowo dobrze, dbają o to nasi Włodarze, którzy życzą nam jak najlepiej (kartki świąteczne, filmy)

Wybory samorządowe już za rok. Kampanie ruszyły!

Już za niecały rok wybory samorządowe. Obecnie termin wyborów samorządowych określa art. 371 par. 1 zd. 2 Kodeksu Wyborczego, zgodnie z którym datę wyborów do rad wyznacza się na ostatni dzień wolny od pracy poprzedzający upływ

REKLAMA

REKLAMA