Kolarski weekend w Strzelcach!

Dziś rusza kolarski weekend w Strzelcach Krajeńskich i potrwa do niedzieli. Zawodnicy rywalizować będą dziś w Dobiegniewie, jutro na terenie Powiatu a w niedzielę odbędzie się Kryterium Uliczne w Strzelcach Krajeńskich.

Weekend kolarski zaczynamy dziś. MEMORIAŁEM IM. PAWŁA WAKULICZA, który zacznie się od godziny 14:00 - start do jazdy indywidualnej na czas w Dobiegniewie. Jutro (sobota) od godziny 12:30 wyścig ze startu wspólnego przez Zwierzyn, Stare Kurowo, Gardzko, Strzelce (start i meta na ulicy Wolności w Strzelcach). W niedzielę Kryterium Uliczne ulicami Strzelec Krajeńskich. Mimo, że pogoda nie rozpieszcza - zapraszamy wszystkich do kibicowania. 

 

źródło: UM Strzelce, facebook.com/LKSPOMStrzelce/

Share

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA