USUS

Aplikacje randkowe – czy są dla wszystkich?

Aplikacje randkowe – czy są dla wszystkich?

Miłość oraz wspólne życie bywają skomplikowane. niektórzy powiedzą, że jest to coś wspaniałego, że można dzielić wspólne chwile z drugą osobą. Jednak znajdą się też tacy, którzy powiedzą – po co ktoś ma mi przeszkadzać. Wynika to raczej ze stylu życia. Jeżeli ktoś zauważy, że ma tyle obowiązków w pracy oraz dodatkowych zajęć, które chce realizować, to nie ma zamiaru poświęcać swojego cennego czasu na kogoś innego.

 

Problem samotnych osób polega na tym, że siedzenie w pustych ścianach, spotykanie się ze znajomymi, imprezy czy hobby to za mało. Co z tego, że możemy to wszystko robić po swojemu, jak nie możemy się cieszyć wynikami oraz osiągnięciami z kimś, kto jest nam naprawdę bliski. Oczywiście przyjaciele i rodzina mają swoje obowiązki. Jednak patrząc na ich szczęście, kiedy komuś się coś układa, my również chcemy przeżywać podobne chwile. Dlatego też tak bardzo popularne w Polsce stały się aplikacje randkowe. Dla tych zabieganych, dla tych którzy wiecznie nie mają czasu zostały stworzone właśnie takie pomocne rzeczy. Nie dość, że możemy przeglądać innych użytkowników w każdej wolnej chwili. nie musimy mieć żadnych skomplikowanych urządzeń, bo wystarczy tak naprawdę telefon komórkowy. Nie musimy za nie płacić, bo wiele z nich są darmowe.

Aplikacje zostały tak skonfigurowane, aby każdy mógł dobrać pod siebie odpowiednią osobę czy grupę ludzi, z którymi ma ochotę rozmawiać czy w późniejszym czasie się spotkać. Nic na siłę, jeżeli coś nam nie pasuje w drugiej osobie można ją zawsze zablokować dając do zrozumienia, że nie życzymy sobie więcej wiadomości. Wiadomo trzeba uważać, bo różne sytuacje mogą się nam przytrafić. Jedni będą zbyt natarczywi, a inni będą udawać kogoś innego niż są w rzeczywistości. Podczas szukania odpowiedniej aplikacji oraz wpisywania wyszukiwarce konkretnego hasła, zapewne wyświetlą się nam najbardziej popularne na świecie.

Tinder będzie właśnie tą aplikacją, która jest zapewne znana nawet dla osób, które nigdy z niej nie korzystały. Prosta obsługa tak naprawdę wystarczy przesuwać w lewo lub prawo profil konkretnego użytkownika, aby dać mu do zrozumienia czy nam pasuje lub nie. Jedni powiedzą, że trzeba ją mieć u siebie w telefonie, bo skoro są tam wszyscy to ja też muszę tam być. inni jednak wybiorą takie aplikacje w których będą pewni, że spotkają osoby o podobnym statusie społecznym oraz finansowym. Wszystko zależy od tego czy szukamy przygód czy szukamy kogoś do stałego związku. bo jeżeli szukamy przygód to, dlaczego nie spróbować i lekko zaszaleć. Aplikacje randkowe mają jeszcze jedną dużą zaletę. Mogą całkowicie zniwelować nieśmiałość. To może być główną przyczyną, dlaczego jest tak wiele samotnych osób na świecie. Boją się podejść i powiedzieć nawet zwykłe cześć, aby zagadać do kogoś kto mu się podoba.

Bumble czy Meetic można zatem porównywać się do innych aplikacji, jednak najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby znaleźć i odszukać miłość. Wchodząc na taki portal, żywimy wielką nadzieję, że może się w końcu odmienić się nasz los. W najgorszym wypadku możemy znaleźć przyjaciela o podobnych zainteresowaniach oraz pasjach. Kto wie w co się może przerodzić ta przyjaźń. Warto spróbować czy to jest dla nas odpowiednie urządzenie.

FSD#

UM Strzelce Kraj

Facebook

Co w ćwierka w okolicy...

Wiadomości z województwa

Filter by Category
Sort by
kwiecień 26, 2023

Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021–2027 w powiecie strzelecko-drezdeneckim

in Lubuskie

by foto i źródło: lubuskie.pl,

Strzelce Kraj. były kolejnym miastem, które odwiedzili przedstawiciele zarządu województwa oraz departamentów funduszowych urzędu marszałkowskiego.…
maj 25, 2021

Samorząd wspiera lubuskie zabytki - pieniądze dla Parafii w Dobiegniewie i pałacu w Tucznie...

in Lubuskie

by źródło: lubuskie.pl | Materiał: Departament Infrastruktury Społecznej

Wicemarszałek Łukasz Porycki podpisał wczoraj dwie umowy na prace remontowo-konserwatorskie. Pieniądze trafią m.in do Parafii…
marzec 31, 2021

42 804 490,14 zł dla województwa lubuskiego w ramach RFIL. Powiat i gm.Dobiegniew z dofinansowaniami...

in Lubuskie

by źródło: lubuskie.uw.gov.pl

Jeszcze więcej pieniędzy na rozwój naszego regionu! Rząd premiera Mateusza Morawieckiego rozstrzygnął kolejny nabór w…

Sport w powiecie

Filter by Category
Sort by
czerwiec 04, 2023

LZS "Grupa Krok" Bobrówko rozbija Łucznika Strzelce Kraj. O awans będzie bardzo trudno...

in Sport

by źródło: 90 minut.pl, red.

Nie tak kibice Łucznika wyobrażali sobie niedzielne popołudnie. Walczący o awans Łucznik Strzelce Krajeńskie musiał…
maj 29, 2023

Czołówka nie traci punktów - walka o awans do okręgówki potrwa do ostatniej kolejki!

in Sport

by źródło: 90minut.pl, red.

Lubuszanin, Łucznik i LZS, czyli cała trójka, która walczy o awans do klasy okręgowej wygrała…
maj 21, 2023

Łucznik ogrywa Błękitnych Dobiegniew, LZS Bobrówko stracił punkty w Rąpinie... | WYNIKI

in Sport

by źródło: 90minut.pl, red.

Łucznik Strzelce Krajeńskie pokonał na własnym stadionie zespół Błękitnych Dobiegniew i ciągle walczy awans do…

eStrzelceTV

Filter by Category
Sort by
kwiecień 10, 2015

Film promocyjny Strzelec Krajeńskich z lat 90-tych!

in StrzelceTV

by źródło: youtube.com /Strzelce Krajeńskie

Jak zmieniły się Strzelce, jakie walory miały w latach 90-tych? Na oficjalnym kanale Nasze-Strzelce udostępniono…