USUS

Nie wiesz, jaki internet w Zielonej Górze wybrać? Poznaj ofertę Play!

Nie wiesz, jaki internet w Zielonej Górze wybrać? Poznaj ofertę Play!

Wybór internetu nie musi być trudną decyzją pod warunkiem, że wiadomo, gdzie i czego szukać. Oto kilka powodów, dla których warto zdecydować się na ofertę światłowodu z Play i cieszyć się superszybkim internetem bez względu na okoliczności!

Jak sprawdzić ofertę światłowodową w Zielonej Górze?

Codzienne funkcjonowanie ciężko sobie wyobrazić bez korzystania z internetu. Jest on niezbędny do wielu form rozrywki (gry, oglądanie filmów i seriali, programów rozrywkowych itd.), a dla wielu osób stał się także głównym narzędziem pracy. Z tego powodu w domu potrzebne będzie niezawodne i szybkie łącze. 

Po przeprowadzce w nowe miejsce dość szybko chce się znaleźć dostawców internetu. Podobnie, gdy nie jest się zadowolonym z dotychczasowej umowy. Jak wybrać coś nowego dla siebie? Najłatwiejszy sposób to wpisanie w wyszukiwarkę internetową frazę „internet Zielona Góra”, a następnie na stronie wyświetlą się oferty różnych operatorów, którzy umożliwiają podłączenie sieci w danym miejscu.

Po wejściu na stronę np. operatora Play łatwo da się sprawdzić, czy istnieje możliwość podpięcia światłowodu pod konkretnym adresem. W proste narzędzie wystarczy wpisać miejscowość oraz adres, przy którym znajduje się dom lub mieszkanie. Po kliknięciu przycisku „Szukaj” program przeszukuje wewnętrzną bazę i sprawdza dostępność do konkretnego typu internetu.

Poniżej pojawiają się propozycje umów na światłowód, które są realizowane w danym obszarze. Jeśli infrastruktura jeszcze nie pozwala na podpięcie internetu, można skontaktować się z konsultantem Play, który postara się znaleźć inne korzystne rozwiązanie tej sytuacji.

Dlaczego warto korzystać ze światłowodu?

Światłowód to na ten moment najszybsza metoda dostarczania internetu. Struktura kabla wykonana z włókna szklanego gwarantuje ogromną prędkość przesyłania danych, przy jednoczesnym zachowaniu stabilności połączenia.

To ważny czynnik, szczególnie gdy w trakcie pracy lub odpoczynku niezbędny jest ciągły dostęp do internetu. Światłowód będzie ułatwieniem np. dla osób, które prowadzą długie wideokonferencje lub transmisję na żywo – to gwarancja, że w takich momentach połączenie nagle się nie zerwie, a przebieg nagrania okaże się jak najbardziej płynny i w dobrej jakości.

Dodatkowo dostęp do światłowodu staje się coraz popularniejszy, szczególnie w dużych miastach, jak np. Zielona Góra. Ze względu na duże zapotrzebowanie infrastrukturę pod internet światłowodowy tworzy się w taki sposób, aby mogła zapewniać połączenie jak największej ilości mieszkańców.

Dodatkowo taka sieć jest wydajniejsza. Niezależnie od tego, ile urządzeń będzie podjętych do jednego routera, połączenie pozostanie tak samo stabilne, a obecność innych użytkowników nieodczuwalna. To szczególnie ważne w miejscach, gdzie z sieci jednocześnie może korzystać wiele osób, np. w domu czy małej firmie.

To, co jeszcze wyróżnia światłowód nad innymi rodzajami połączenia internetowego, to niezawodność. Łącze będzie dostarczać internet tak samo szybko i płynnie, niezależnie od tego, czy za oknem świeci słońce, wieje mocny wiatr czy pada deszcz. Warunki pogodowe, niestety, mogą wpływać na dostarczanie internetu innymi sposobami (np. satelitarnie).

Zalety umowy na internet w Play

Internet światłowodowy w Play ma wiele zalet, przez które warto wybrać ofertę tego dostawcy. Przede wszystkim firma zdaje sobie sprawę z tego, jak często klienci ubolewają nad czasem umów. Częste przeprowadzki, wynikające ze zmiany pracy czy związane ze studenckim życiem, wiążą się z tym, że zobowiązanie chciałoby się zerwać przed jego końcem. Niestety, kary skutecznie od tego odstraszają, a użytkownicy zostają z umowami, z których nie korzystają.

W Play istnieje możliwość zobowiązania na czas nieokreślony. Oznacza to, że da się je zerwać w dowolnym momencie i nie ponosić za to żadnych kosztów. To jednak nie koniec zalet. W ofercie klient ma do wyboru aż cztery prędkości internetu: do 5 Gb/s, do 1 Gb/s, do 600 Mb/s, do 300 Mb/s. Każda z tych propozycji jest w zupełności wystarczająca do codziennego korzystania z przeglądarki, oglądania filmów i seriali czy pracy z domu.

Dodatkowo oferta internetu w Play może stworzyć dogodny cenowo pakiet z umową na telewizję, dzięki któremu klient zyskuje dwie świetne usługi w jeszcze lepszej cenie!

FSD#

UM Strzelce Kraj

Facebook

Co w ćwierka w okolicy...

Wiadomości z województwa

Filter by Category
Sort by
styczeń 11, 2024

Spotkanie partnerstwa gmin „Północ Województwa Lubuskiego Zawsze Razem” w Dobiegniewie

in Lubuskie

by estrzelce.pl

Spotkanie odbyło się w środę, 10 stycznia 2024 r. w Dobiegniewie. Marszałek województwa lubuskiego Marcin…
sierpień 02, 2023

Będą nowe ścieżki rowerowe - są pieniądze na dokumentację! Na liście powiat strzelecko-drezdenecki...

in Lubuskie

by estrzelce.pl

27 gmin otrzyma w tym roku dofinansowanie na kwotę blisko 3,5 mln zł. To kolejny…
czerwiec 05, 2023

Piknik Funduszy Europejskich w Drezdenku! Podpisano umowę na dofinansowanie obwodnicy miasta!

in Lubuskie

by estrzelce.pl

Na ten moment mieszkańcy Drezdenka czekali od lat. Podpisanie umowy to potwierdzenie przez Samorząd Województwa…

Sport w powiecie

Filter by Category
Sort by
maj 13, 2024

Łucznik Strzelce Kraj. lepszy od Przytocznej. LZS Bobrówko wygrywa w Kłodawie | WYNIKI

in Sport

by estrzelce.pl

Łucznik pokonał drużynę Zjednoczeni Przytoczna i pewnie zmierza do okręgówki. LZS Bobrówko pokonało GKP Kłodawa.
luty 07, 2024

Szanse na awans / spadki 1 liga

in Sport

by /Materiał zewnętrzny/

Piłka nożna w Polsce jest taką dyscypliną sportową, która rozgrywana jest w systemie jesień-wiosna. Oznacza…
listopad 05, 2023

Łucznik pewnie pokonał Górki Noteckie! LZS Bobrówko wysoko przegrywa | WYNIKI

in Sport

by estrzelce.pl

Łucznik Strzelce Krajeńskie wrócił na zwycięską ścieżkę i pewnie pokonał na własnym stadionie Górki Noteckie.…

eStrzelceTV

Filter by Category
Sort by
kwiecień 10, 2015

Film promocyjny Strzelec Krajeńskich z lat 90-tych!

in StrzelceTV

by źródło: youtube.com /Strzelce Krajeńskie

Jak zmieniły się Strzelce, jakie walory miały w latach 90-tych? Na oficjalnym kanale Nasze-Strzelce udostępniono…