Miliony na Jezioro Górne - będzie piękna plaża i miejsca dla wędkarzy

Ponad 1,5 mln złotych na rewitalizację Jeziora Górnego wyda Gmina Strzelce Krajeńskie. Przy plaży powstanie plac zabaw,

zostanie wymieniona podłoga i balustrady na pomoście. Powstaną też nowe miejsca dla wędkarzy i miłośników przyrody. Dokończone mają być też również ścieżki wokół jeziora, dzięki którym spędzanie wolnego czasu nad jeziorem ma być przyjemne. 

Miasto na rewitalizację pozyskało pond 1,3 mln z Unii Europejskiej - to 90% wartości całego projektu. 

W planach jest jeszcze wypożyczalnia sprzętu wodnego, ale na to miasto musi jeszcze poszukać pieniędzy. 

 

 

Share

Komentarze   

0 #2 kolego 2017-08-13 08:52
Cytuję ktos:
proponuje rozdac wszystkim mieszkancom wedki(znany sklep):) i nad jezioro,:)!po co sciagnac nowych inwestorow :)kazdy cos tam zlapie....

Nie przesadzaj, Unia daje kasę to biorą. Szkoda, że w tym wszystkim zapominają o takich podstawowych rzeczach jak wodociągi, które za kilka lat mogą się posypać. Ja zastanawiam się nad jednym, po co Gmina zaciąga kolejny kredyt w wysokości 5 milionów?
Cytować
+6 #1 ktos 2017-08-11 15:17
proponuje rozdac wszystkim mieszkancom wedki(znany sklep):) i nad jezioro,:)!po co sciagnac nowych inwestorow :)kazdy cos tam zlapie....
Cytować

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA