Uwaga na oszustów podszywających się pod pracowników gazowni lub Enei !

W okolicach Gorzowa pojawili się oszuści, którzy podszywają się pod pracowników gazowni lub energetyki i proponują przedłużenie umowy. 

Ich aktywność może zostać zaobserwowana na terenie powiatów w okolicach Gorzowa - choszczeński, myśliborski, strzelecko-drezdenecki, sulęciński. Oszuści sugerują, że umowa podpisywana jest z tym samym operatorem a zmieniają się jedynie warunki - informuje nas czytelnik. Faktycznie kilka dni wcześniej o oszustach w regionie informowała TVP Gorzów. Oszuści próbowali podpisać z kobietą umowę na dostawę energii elektrycznej.

PGNiG umieściło ostrzeżenie na swojej stronie internetowej

Szanowni Klienci,
otrzymaliśmy sygnały o przejawach nieuczciwych praktyk stosowanych przez naszą konkurencję. Osoby podszywające się pod pracowników PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. krążą po domach, podają się za naszych przedstawicieli i wymuszają na klientach podpisanie rzekomo nowych umów sprzedaży gazu ziemnego, powołując się przy tym na zmiany organizacyjne w Spółce. - http://pgnig.pl

Przypominamy, że jeżeli ktoś podpisał umowę poza siedzibą firmy i nie jest pewny co do jej treści, polskie prawo umożliwia anulowanie dokumentu w ciągu czternastu dni. Bądźmy czujni...

nadesłane na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Share

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA