Uwaga na oszustów podszywających się pod pracowników gazowni lub Enei !

W okolicach Gorzowa pojawili się oszuści, którzy podszywają się pod pracowników gazowni lub energetyki i proponują przedłużenie umowy. 

Ich aktywność może zostać zaobserwowana na terenie powiatów w okolicach Gorzowa - choszczeński, myśliborski, strzelecko-drezdenecki, sulęciński. Oszuści sugerują, że umowa podpisywana jest z tym samym operatorem a zmieniają się jedynie warunki - informuje nas czytelnik. Faktycznie kilka dni wcześniej o oszustach w regionie informowała TVP Gorzów. Oszuści próbowali podpisać z kobietą umowę na dostawę energii elektrycznej.

PGNiG umieściło ostrzeżenie na swojej stronie internetowej

Szanowni Klienci,
otrzymaliśmy sygnały o przejawach nieuczciwych praktyk stosowanych przez naszą konkurencję. Osoby podszywające się pod pracowników PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. krążą po domach, podają się za naszych przedstawicieli i wymuszają na klientach podpisanie rzekomo nowych umów sprzedaży gazu ziemnego, powołując się przy tym na zmiany organizacyjne w Spółce. - http://pgnig.pl

Przypominamy, że jeżeli ktoś podpisał umowę poza siedzibą firmy i nie jest pewny co do jej treści, polskie prawo umożliwia anulowanie dokumentu w ciągu czternastu dni. Bądźmy czujni...

nadesłane na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Share

REKLAMA

REKLAMA