Nagrody Gospodarcze Marszałka wręczone! Wama Polen z Strzelce Kraj. z nagrodą!

Podczas uroczystej gali w ramach Kongresu Gospodarczego poznaliśmy laureatów Nagrody Gospodarczej Marszałka Województwa Lubuskiego 2021. Wśród nagrodzonych znalazła się firma z Strzelce Krajeńskich.

Gala była częścią Lubuskiego Kongresu Gospodarczego. Gospodarzami wydarzenia byli marszałek Elżbieta Anna Polak i przewodniczący sejmiku Wacław Maciuszonek.

- Celem naszego Kongresu Gospodarczego jest wymiana doświadczeń i sieciowanie i jestem przekonana, że w tym tyglu tak zróżnicowanym już powstały gotowe wspaniałe projekty w obszarze inteligentnych specjalizacji. Czas jest bardzo dobry, by rozmawiać i przyszłości, ponieważ przed nami nie tylko nowa perspektywa 2021-2027 i marzenia o tej pięknej kwocie 770 mld zł, ale również krajowy plan odbudowy. Mam nadzieję, że to się stanie naprawdę. Choć muszę przyznać, że ja jestem niewierząca w to, co powiedział prezes NB, ze żyjemy w cudzie gospodarczym, dlatego drodzy przedsiębiorcy – róbmy swoje - zachęcała marszałek Polak.

Podczas gali wręczono NAGRODY GOSPODARCZE MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO 2021. W kategorii Mikroprzedsiębiorstwo drugie miejsce zajęła firma Wama Polen! 

Kategoria: Mikroprzedsiębiorstwo

Miejsce III – SINERSIO Polska - Nowej Soli (Prezes Zarządu Tomasz Stępski)

Miejsce II – Wama Polen – Strzelce Krajeńskie (Prokurent Anna Tomaszewska)

Miejsce I – Camy Bogdan Kasperski – Budachów (właściciel Bogdan Kasperski)

źródło: lubuskie.pl

 

Share