Naprawa wtryskiwaczy

Co wskazuje na konieczność naprawy wtryskiwaczy? Otóż nasze auto zacznie specyficznie szarpać, a my możemy odczuć, jakby dławiło się paliwem, spod maski mogą dochodzić nietypowe dźwięki, co więcej, samochód ewidentnie będzie miał słabsze osiągi oraz parametry użytkowe.

Powinniśmy sprawdzić wtryski także wtedy, jeśli coraz częściej będziemy mieli trudność z uruchomieniem auta, oraz gdy będzie gasło na biegu jałowym. Jeśli zaobserwowałeś wyżej wymienione objawy, to znak, że niezbędna jest naprawa wtryskiwaczy, z którą nie warto zwlekać, ponieważ eskalacja uszkodzeń z pewnością podniesie koszty związane z naprawą. Z kolei, jeżeli zależy Ci na szybkim zażegnaniu problemów idących w parze z awarią, powierz naprawę, czyszczenie czy regenerację wtrysków doświadczonym specjalistom Bosch Service Pawlik.

Pracujemy na najnowszych urządzeniach diagnostycznych i weryfikacyjnych, dzięki czemu wtryskiwacze odzyskują fabryczne parametry pracy. Skąd wiadomo, że wtryski pracują w pełni poprawnie? To też po zakończonej naprawie poddajemy wtryski bardzo rygorystycznym testom na stanowisku probierczym, a otrzymaną specyfikację załączamy do Twojej paczki. Dodatkowo na regenerowane przez nas części udzielamy gwarancji na okres dwóch lat bez limitu kilometrów, co świadczy o najwyższej jakości realizowanych usług. Mieszkasz zbyt daleko od Stalowej Woli i nie możesz przyjechać osobiście? Żaden problem, ponieważ realizujemy zlecenia z całej Polski, korzystając z usług kurierskich.

Pamiętaj, że wszelkie uszkodzenia mechaniczne znajdujące się na wtrysku uniemożliwią przeprowadzenie regeneracji, dlatego nie ignoruj symptomów informujących o usterce. Jeśli szukasz nowych wtryskiwaczy, to sprawdź naszą ofertę, w której znajdują się wyłącznie sprawdzone, wysokiej jakości podzespoły, które kupisz w atrakcyjnej cenie. Aby zamówić nowe wtryski, zadzwoń do naszego serwisu lub pozostaw numer kontaktowy na naszej stronie internetowej, a oddzwonimy najszybciej jak to możliwe. Przed zakupem przygotuj numer VIN samochodu, ponieważ zdecydowanie ułatwi on dobór właściwej części.

 

 

 

Share