WOŚP 2018 - Jest kolejny rekord! Strzelce Kraj. zebrało ponad 40 tys. zł

Dziś rano oficjalnie wystartował 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W całej Polsce oraz w wielu miejscach zbierane były pieniądze. Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

w Strzelcach Krajeńskich przyniósł kolejny rekordowy wynik - udało się zebrać - 42 751,83  informuje szef sztabu Michał Huber. Przypomnijmy, że rok temu zebrano ponad 38 tysięcy złotych. To doskonały wynik, a Strzelczanie kolejny raz pokazali, że potrafią się dzielić. Taka suma zaskoczyła organizatorów, nikt nie spodziewał się, że poprzedni rekord zostanie pobity. 

Jakie kwoty zebrano w innych miastach? 

Drezdenko zebrało blisko 35 tysięcy, Zwierzyn ponad 3 tysiące złotych. Znów kolejny rekord padł w małym, ale niezwykle szczodrym Starym Kurowie, gdzie udało się zebrać  43 225,17 zł. 

Share

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA