Zakopower, Jorrgus i Kayah gwiazdami Dni Pełczyc!

Tegoroczne Dni Pełczyc odbędą się 13-14 lipca 2018r, impreza tradycyjnie na stadionie miejskim. Na scenie nie zabraknie gwiazd.

W piątek 13 lipca na scenie pojawi się zespół ZAKOPOWER oraz gwiazda Dico Polo JORRGUS. W sobotę 14 lipca wystąpi KAYAH. Pełen program imprezy i wszystkie zespoły, które wystąpią na Dniach Pełczyc poznamy w czerwcu. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że na stadionie ma pojawić się duże wesołe miasteczko.

źródło: mgokpelczyce.pl

Czerwone Gitary, Ewa Farna MiG i Mario Bischin w Strzelcach Kraj

Znamy już daty najważniejszych imprez w nadchodzącym roku w Strzelcach Krajeńskich. Dni Strzelec odbędą się 23 czerwca, a Disco Długie Festiwal 28 lipca.

Czytaj więcej...

 

Share

Komentarze   

0 #1 Djakkba 2018-04-28 12:32
Pełczyce znowu dadzą czadu. Ale na zrobienie drogi pieniędzy nie ma. Dlaczego ? "Bo nie ma pieniędzy." Na Dni Pełczyc zawwze się znajdą...
Cytować

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA