MEZO & Ewa Jach zagrają podczas WOŚP w Strzelcach Kraj.

MEZO & Ewa Jach wystąpią na scenie podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Strzeleckim Ośrodku Kultury. 

Mezo (Jacek Mejer, ur. 1982) Obecny na ogólnopolskiej scenie muzycznej od niemal 20 lat. Twórca takich hitów jak SACRUM, WAŻNE, KRYZYS, PO ROBOCIE czy ANIELE. Jego twórczość to połączenie hip-hopu z popem, mądrego, uniwersalnego i pozytywnego przesłania. Ambitny biegacz, z rekordem życiowym w maratonie 2 godziny 48 minut! Wydał 9 ogólnopolskich albumów, z czego najnowszy CREDO ukazał się w 2020 roku.

Zdobywca wielu prestiżowych nagród w tym Srebrnej Premiery na festiwalu w Opolu, Superjedynki, Viva Comet czy wielokrotnie Eska Music Awards. W 2012 roku wziął udział w telewizyjnym show BITWA NA GŁOSY i doprowadził swój zespół MEZOTEAM do 3 miejsca. Współpracował m.in. z Tabbem, Kasią Wilk, Mieczysławem Szcześniakiem, Liberem czy Hanią Stach. Ukończył studia na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz podyplomowe studia z psychologii pozytywnej na SWPS.

Ewa Jach to polska wokalistka znana ze współpracy z Kayah, Kasią Wilk czy Mezo, z którym wspólnie nagrała w 2009 roku utwór "Kryzys". Ewa Jach jako solowa wokalistka zadebiutowała w 2012 roku singlem "Mamy czas", który zapowiadał jej pierwszy album "Kompozycje".
Zapraszamy

Strzelecki Ośrodek Kultury
29.01.2023r.
godz. 17:00

Działa już e-skarbonka Strzeleckiego!

eSkarbonka to wirtualna puszka dla wszystkich zarejestrowanych na platformie iWolontariusz, dzięki której kwestujący mogą zbierać datki na rzecz WOŚP w Internecie, a darczyńcy mogą się do takiej zbiórki przyłączyć. eSkarbonka działa już pod adresem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/65hj17

Share