Skuteczny pościg strzeleckich policjantów - 35-letni mieszkaniec Strzelec trafi do więzienia!

Dzięki czujności i skutecznej interwencji kryminalnych ze Strzelec Krajeńskich w ich ręce wpadł 35-latek poszukiwany nakazem doprowadzenia do Zakładu Karnego. Oprócz kary za wcześniejsze przestępstwo mężczyzna odpowie za próbę uniknięcia policyjnej kontroli. 

35-letni mieszkaniec Strzelec Krajeńskich na jednej ze strzeleckich ulic nie reagował na sygnały wydawane przez kryminalnych, którzy próbowali go zatrzymać do kontroli. Chcąc uniknąć kontroli uciekał kilkaset metrów samochodem, a kiedy zorientował się, że nie uda mu się uciec zatrzymał samochód i dalej próbował uciekać pieszo. Kryminalni szybko dogonili mężczyznę. Okazało się, mieszkaniec Strzelec Krajeńskich poszukiwany przez Policje nakazem doprowadzenia do Zakładu Karnego za kradzież samochodu.

Tłumaczył policjantom, że powodem dla którego uciekał była chęć uniknięcia kary kilkunastu miesięcy pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwo. Dzięki czujności strzeleckich kryminalnych jego plan się nie powiódł. Dodatkowo odpowie za niezatrzymanie się do kontroli.

35-latek trafił do policyjnego aresztu, a dzień później usłyszał zarzut. Teraz trafi do Zakładu Karnego. Tam odbędzie karę 15 miesięcy pozbawienia wolności. 

źródło: KPP Strzelce Kraj, T.Bartos

Share

REKLAMA

REKLAMA