Przed policją schował się w szafie. 36-latek wpadł na terenie Gminy Dobiegniew

Wspólna praca strzeleckich kryminalnych i policjantów z Posterunku Policji w Dobiegniewie doprowadziła do zatrzymania 36-latka, poszukiwanego od kilku tygodni listem gończym.

Zatrzymanie 36-latka miało miejsce we wtorek (23 stycznia) w jednym z mieszkań na terenie gminy Dobiegniew. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym za wcześniejsze przestępstwa m.in. oszustwa i jazdę w stanie nietrzeźwości. Aby go zatrzymać w policyjne czynności zaangażowani byli policjanci z pionu prewencji i kryminalnego. Intensywne działania doprowadziły mundurowych do jednego z mieszkań na terenie gminy Dobiegniew. Kiedy policjanci zapukali do drzwi wcześniej wytypowanego lokalu, po jego wstępnym sprawdzeniu wydawało się, że trop jest błędny i mężczyzny porostu nie ma. Jednak czujność i przysłowiowy „policyjny nos" i tym razem ze zawiódł. Kiedy mundurowi sprawdzili szafkę znajdująca się pod zlewem okazało się, że w środku siedzi skulony mężczyzna, którego policjanci poszukiwali.

36-latek został zatrzymany i przewieziony do strzeleckiej komendy. Po sporządzonej dokumentacji, jeszcze tego samego dnia mężczyzna został przewieziony do Zakładu Karnego, gdzie odbędzie zasądzoną mu karę.

źródło: KPP Strzelce Krajeńskie

Share

REKLAMA

REKLAMA