Policjant po służbie zatrzymał złodzieja w strzeleckim markecie

Policjant Wydziału Kryminalnego strzeleckiej komendy w czasie wolnym ujął mężczyznę, który chwilę wcześniej dokonał kradzieży sklepowej w jednym z strzeleckich marketów.

Dzięki zdecydowanej i skutecznej reakcji policjanta mężczyzna nie uniknął odpowiedzialności, a towar w stanie nienaruszonym wrócił na sklepową półkę.

Policjant Wydziału Kryminalnego, który w czasie wolnym od służby, w momencie kiedy robił zakupy w jednym z marketów zauważył i ujął sprawcę kradzieży maszynek do golenia. Sytuacja miała miejsce w poniedziałek /25 czerwca br./ Około godziny 10 funkcjonariusz wybrał się do marketu na terenie Strzelec Krajeńskich. Kiedy wchodził do sklepu zauważył młodego mężczyznę wybiegającego z towarem schowanym pod bluzą. To wzbudziło podejrzenie u funkcjonariusza, że towar może pochodzić z kradzieży. Kryminalny ujął mężczyznę. Szybko okazało się, że policyjna intuicja i tym razem nie zawiodła. Wybiegający ze sklepu mężczyzna miał schowane pod bluzą maszynki do golenia o wartości 100 zł, za które nie zapłacił. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci z patrolu, ukarali sprawcę kradzieży mandatem. Dzięki zdecydowanej i przytomnej reakcji policjanta po służbie, towar wrócił na sklepową półkę, a sprawca nie uniknął odpowiedzialności.

/źródło: KPP Strzelce Kraj.

Share

REKLAMA

REKLAMA