Dzielnicowy namierzył poszukiwanego 26-letniego mieszkańca Strzelec Kraj.

Dzięki dzielnicowemu 26-latek, który był poszukiwany przez ostanie trzy lata m.in. za przestępstwa narkotykowe trafił do zakładu karnego. Mężczyzna ukrywał się również poza granicami kraju. W chwili zatrzymania był kompletnie zaskoczony widokiem policjantów.

Dzięki pracy dzielnicowych udało się rozwiązać wiele skomplikowanych spraw kryminalnych, pomóc osobom dotkniętym przemocą domową, czy odnaleźć osoby zaginione. Nie przez przypadek dzielnicowy nazywany jest policjantem pierwszego kontaktu. To często do niego trafiamy szukając pomocy ze strony Policji.

Jednak kiedy trzeba dzielnicowy egzekwuje prawo i wyciąga konsekwencje w stosunku do osób, które się do niego nie stosują. Tak było w przypadku 26-letniego mieszkańca Strzelec Krajeńskich. Mężczyzna ukrywał się skutecznie przed wymiarem sprawiedliwości przez ostanie trzy lat. Jego namierzenie i zatrzymanie było trudne bo ukrywał się również poza granicami kraju. Jego przygoda na wolności dobiegła końca po interwencji dzielnicowego, który namierzył poszukiwanego. Przy wsparciu policjantów z zespołu patrolowo-interwencyjnego mężczyzna został zatrzymany. Trafił już do zakładu karnego, gdzie odsiaduje karę m.in. za przestępstwa narkotykowe.

źródło: KPP Strzelce Kraj.

 

Młodzi wandale niszczą Strzelce Krajeńskie. Zobaczcie co nagrały kamery.... 

 Kilka dni temu kamery miejskiego monitoringu w Strzelcach Krajeńskich namierzyły grupę nastolatków, która ewidentnie nudziła się w okolicach murów. Jeden z nich rzucał kamieniami w kamerę. 

Czytaj więcej...

 

Share

REKLAMA

REKLAMA