Marek Halasz nowym prezesem FML województwa lubuskiego

Dnia 25 lutego w Warszawie odbył się VI Krajowy Zjazd Delegatów Forum Młodych Ludowców. Nowym Prezesem Krajowym Forum Młodych Ludowców został Miłosz Motyka, natomiast województwo Lubuskie w zarządzie krajowym FML przez kolejne 4 lata reprezentować będą Marek Halasz i Sebastian  Gwóźdź.

Forum Młodych Ludowców jest oficjalną młodzieżówka Polskiego Stronnictwa Ludowego (PSL). Działa jako stowarzyszenie w oparciu o własny statut i jest zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sadowym. FML działa od 2000 roku i utworzone zostało z inicjatywy młodych działaczy Polskiego Stronnictwa Ludowego z terenu województwa lubelskiego (choć istnieją także dokumenty, że pierwsze struktury FML powstały już w 1999 roku w Nowym Sączu). Według wszelkich oficjalnych danych należy do czołówki najlepiej zorganizowanych organizacji młodzieżowych działających na polskiej scenie politycznej.

źródło: marekhalasz.pl oraz twitter.com/FMLLubuskie

Share

Komentarze   

+1 #1 GoldenEye 2017-02-28 21:21
Leże po przeczytaniu tego News'a i nie mogę się podnieść. Chyba tylko wy o tym napisaliście, wszystkie media przychylne naszemu lokalnemu gwiazdorowi milczą, ZSL to nie partia przyszłości.
Cytować

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA