Karol Wojtczak Radnym Miasta Strzelce Krajeńskie

Karol Felix Wojtczak został wybrany Radnym Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie w wyborach uzupełniających. 

Zgodnie z obwieszczeniem Miejskiej Komisji Wyborczej w Strzelcach Krajeńskich z dnia 15 września 2017r. Karol Felix Wojtczak zgłoszony przez KWW Nasze Osiedle otrzymał mandatu radnego w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Strzelcach Krajeńskich bez głosowania w okręgu wyborczym nr 3. Głosowanie nie było potrzebne, ponieważ Pan Karol był jedynym zgłoszonym kandydatem. Podczas nadchodzącej sesji Rady Miejskiej nowy radny zostanie zaprzysiężony. 

Przypomnijmy, że wybory uzupełniające przeprowadzone zostały z powody wygaśnięcia mandatu Pana Krzysztofa Grochali, wskutek śmierci. 

Nowemu Radnemu życzymy owocnej pracy w Radzie Miejskiej. 

źródło: UM Strzelce

 

Share

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA