Marek Halasz o zmianach w rządzie w radiu zachód

W poniedziałek na antenie radia zachód w programie Strefa Młodych klub Polskiego Stronnictwa Ludowego reprezentował Marek Halasz - Przewodniczącego Rady Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego.

O zmianach w rządzie, ostatnim głosowaniu i zmianach w ordynacji wyborczej dyskutowali politycy młodego pokolenia. Redaktor prowadzący pytał między innymi o zmiany w rządzie. "To jest zamiana socjalnej premier, socjalnej twarzy PiS na bankiera, czy to jak wielu mówi 'bankstera', który ma kierować PiS w stronę centrum..." - mówił Pan Marek na antenie Radia Zachód. Pełnego zapisu dyskusji można posłuchać tutaj: |POSŁUCHAJ| 

 

Share

Komentarze   

+2 #1 Adam K 2018-01-26 09:49
Brawo Marek, Tak trzymaj. Teraz pokonamy Mateuszków i wskoczymy z Boguniem na fotel Burmistrza.
Cytować

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA