Blog "Przez strzeleckie okulary" - A.Miłosz

BLOG: PiS może być szansą dla Strzelec Krajeńskich?

Dla wielu mieszkańców Strzelec Krajeńskich może zabrzmi to jak ponury żart, ale właśnie takie przemyślenia mnie naszły. Dzięki rządom Prawa i Sprawiedliwości Strzelce Krajeńskie mogą otrzymać wiele pieniędzy na rozwój.

Czytaj więcej...

Rozwój polskiej branży gier

Wielu z nas jest w jakiś sposób związanych z branżą gier. Na całym świecie jest około 2,2 miliarda ludzi, którzy rutynowo grają w gry. Z szacowanych 7,6 miliarda ludzi żyjących na Ziemi według stanu na lipiec 2018 r. oznacza to, że prawie jedna trzecia ludzi na tej planecie to gracze. Z tych 2,2 miliarda graczy 1,2 miliarda gra na komputerze.

Czytaj więcej...

Rozwijająca się branża iGaming w Polsce

Według najnowszych danych Polska ma potencjał, aby stać się jednym z najważniejszych rynków gier w Europie. Chociaż hazard ogranicza się głównie do kasyn naziemnych w Polsce, jest to obecnie najbardziej intrygujący i lukratywny rynek wschodnioeuropejski.

Czytaj więcej...

Kiedy korzystanie z sieci jest bezpieczne?

Korzystamy z sieci internetowej codziennie, dlatego warto mieć przynajmniej podstawową wiedzę na temat ochrony przed zagrożeniami. W świecie online niestety wciąż jest wiele niebezpieczeństw, które zagrażają nie tylko dzieciom, ale również dorosłym użytkownikom.

Czytaj więcej...