Prawdziwe problemy Strzelczan, a pomnik.

Strzelce ukochane miasteczko, które ciągle próbuje się rozwijać. Mamy wiele fantastycznych miejsc które przy odrobinie nakładów mogą stać "wspaniałymi", co uczyni nasze miasto jeszcze lepszym i atrakcyjniejszym. Władze mają masę problemów do rozwiązania, trzeba przecież ciągle walczyć z drogą krajową

(albo obwodnica, albo asfalt) i tych spraw jest masa. Wczoraj usłyszałam od znajomego, że powstała inicjatywa mająca na celu budowę pomnika w Strzelcach. Oczy zrobiły mi się wielkie, mózg się zagotował.... Cooo????

KOMITET BUDOWY POMNIKA NIEPODLEGŁOŚCIOWEGO  W STRZELCACH KRAJEŃSKICH chce pomnika w Strzelcach - to nie jest prymaaprilisowy żart. Czy to jest mądry pomysł? Według mnie, NIE! BZDURA! NONSENS! Mam nadzieję, że Burmistrz i Starosta spuszczą ten pomysł na drzewo i nie dołożą ani złotówki z budżetów. Mam nadzieję, że mieszkańcy wyśmieją inicjatorów i wymienią setki innych inicjatyw z priorytetem znacznie wyższym. Czy pomnik da nam jeść? Czy pomnik sprawi, że do miasta zjadą się tłumy turystów?

Zamiast budować pomniki, może warto zająć się tym co jest i pielęgnować to co otrzymaliśmy, a nie zapuszczać to o co inni kiedyś walczyli. 

Wasza Ania! :) kontakt do mnie:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

Share

REKLAMA

REKLAMA