Wybory Samorządowe już 16 listopada!

Tak się jakoś złożyło, że nie miałam czasu na pisanie smutków na temat strzeleckich wybryków. Burmistrz pojeździł na rowerze, budowlańcy dalej przekładają kostkę, nudaaa. Na pochwałę zasługuje strzelecka impreza z gwiazdą wieczoru Marylką <3.

Impreza jakiej Strzelce nie widziały od lat, przygotowana i wypromowana naprawdę fajnie. Ale może dość o igrzyskach.

Znamy już termin wyborów Samorządowych. Strzelczanie, do urn wyborczych pójdziemy 16 listopada. Kampania wyborcza zaczęła się już dawno, z każdym tygodniem będzie coraz bardziej ciekawa i agresywna. Kandydatów na fotel burmistrza (oficjalnie) mamy dwóch: 

Wiesław Sawicki  oraz Bogusław Kierus 

Kto jeszcze wystartuje w wyborach? Ja słyszałam, że Starosta chciałby zamienić swój fotel na fotel Burmistrza, czy to prawda? Oficjalnie tematu nie ma. Ciekawe jakie zmiany będą w radzie, tutaj nowych twarzy może być więcej. Młodzi zakasali rękawy i szykują się do szturmu - chcą przewietrzyć salę. Uważam, że jeżeli uda się wymienić choć 5 z obecnej rady, będzie to spory sukces "demokracji". 

A co wy myślicie? 

kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Share

REKLAMA

REKLAMA