Łucznik pokonał Spartaka Deszczno, LZS przegrał po szalonym meczu...

Wczoraj rozegrano drugą kolejkę piłkarskiej okręgówki. Łucznik Strzelce na własnym stadionie pokonał Spartaka Deszczno, a LZS Bobrówko przegrało wyjazdowy mecz z Polonią Lipki Wielkie. 

Łucznik po udanej inauguracji zainkasował kolejny komplet punktów. Dzięki bramkom Zbronieca już w piątej minucie i trafieniu Stuchlego w końcówce spotkania udało się pokonań Spartaka.  Po dwóch kolejkach Łucznik na fotelu lidera klasy okręgowej.

Łucznik Strzelce Kraj 2 - 1 Spartak Deszczno
Jakub Zbroniec 5'
Bartosz Stuchly 77'

LZS Bobrówko w drugiej kolejce grał wyjazdowe spotkanie z Polnią Lipki Wielkie. Tam kibice zobaczyli szalony mecz i aż 9 bramek. Niestety piłkarze LZS-u przegrali. 

Polonia Lipki Wielkie 5 - 4 LZS Bobrówko

 

Share

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA