Porażka Łucznika w sparingu z Lubuszaninem. LZS Bobrówko i Leśnik grają w zimowej lidze

W miniony weekend swój pierwszy sparing rozegrała drużyna Łucznika Strzelce. Przeciwnik zza miedzy okazał się zdecydowanie lepszy.

Łucznik na boisku w Górkach Noteckich przegrał z vice-liderem IV ligi Lubuszaninem Drezdenko 9:4. Kolejny sparing, tym razem w Strzelcach Krajeńskich odbędzie się w niedzielę o godzinie 12:00, przeciwnikiem będzie Remor Recz.

LZS Bobrówko i Leśnik Buszów w ramach przygotowań grają w Zimowej Lidze w Barlinku. Tam w rozgrywkach rywalizuje osiem drużyn, a mecze rozgrywane są na boisku z sztuczną nawierzchnią. Do tej pory LZS Bobrówko wygrało trzy z czterech spotkań (pokonało Wartę Gorzów, Odrę Górzyca i KS Rąpin, porażkę zanotowali z Unią Dolice).  Leśnik Buszów wygrał do tej pory jedno spotkanie. Wyniki i ligę można śledzić tutaj: http://ligizimowe.pl

 

Share

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA