Remis Łucznika w Sulęcinie, kompromitacja LZS-u w Słubicach [wyniki]

Łucznik Strzelce Kraj. zremisował z Stalą Sulęcin, podopieczni Kuźlaka dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, jednak z Sulęcina zdołali wywieźć tylko jeden punkt. Piłkarze LZS-u Bobrówko wysoko przegrali z Polonią Słubice.

W klasie okręgowej Łucznik Strzelce na wyjeździe zremisował z Stalą Sulęcin. Obie bramki dla Strzelczan zdobył Piotr Bykowski. W innym spotkaniu klasy okręgowej mocno rozczarowało LZS Bobrówko, które wysoko przegrało z Polonią Słubice.

Stal Sulęcin 2-2 MKS Łucznik Strzelce Krajeńskie

Polonia Słubice 5-0 LZS Bobrówko

W A klasie trwa seria zwycięstw Pioniera Zwierzyn. Na uwagę zasługuje również wygrana Leśnika Buszów z Błękitnymi Dobiegniew. 

Delta Stare Polichno 4-2 Noteć Stare Bielice
Kasztelania Santok 3-3 Budowlani Murzynowo
Uran Trzebicz 2-2 Leśnik Rąpin
Leśnik Buszów 6-3 Błękitni Dobiegniew
Muszelka Ogardy 3-1 Sokół Gościm
Nietoperz Gardzko 0-6 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)
Noteć Górecko 4-5 Arka Mierzęcin

 

Share

Komentarze   

-2 #1 kamil 2018-05-14 09:47
czekamy na łucznik ponownie w A klasie;p
Cytować

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA