Oświadczenie właściciela Intermarche w Strzelcach Krajeńskich Pana Zbigniewa Bortnowskiego.

Publikujemy Oświadczenie właściciela Intermarche w Strzelcach Krajeńskich Pana Zbigniewa Bortnowskiego.

Szanowni Państwo!

Pomówienia, które ukazały się w mediach regionalnych i społecznościowych są stekiem bzdur! Są zupełnie nieprawdziwe i złośliwe. Uderzają one w interesy oraz w dobre imię mojej firmy. Produkty, które produkujemy i sprzedajemy są w pełni bezpieczne do spożycia. Są systematyczne badane przez Powiatowego Lekarza Weterynarii. Jesteśmy pod stałą kontrola służb sanitarnych, mamy także zewnętrzne audyty. Niemożliwym jest, żeby z naszego sklepu wyszła jakaś zepsuta żywność. Niestety, przez takie działanie zostałem bardzo mocno skrzywdzony i moja rodzina. Moja dziesięcioletnia praca nad budową autorytetu sklepu i jego marki w ciągu jednego dnia runęła. Nieodpowiedzialne wpisy, nieodpowiedzialne zachowanie osób, które przez pocztę pantoflową, media wprowadziły w błąd kilka tysięcy ludzi! Wszystko to doprowadziło, że ja i moja firma przeżywamy trudne chwile.

Szanowni Państwo jeszcze raz powtórzę, że wszystkie produkty w moim sklepie są bezpieczne. Dodam, że ja wraz z prawnikami będę domagał się sprawiedliwości.

Zbigniew Bortnowski{jcomments off}

Załączamy również pismo Sanepidu, które jednoznacznie dowodzi, że w kiełbasie nie stwierdzono obecności bakterii. [Zobacz]

źródło: nadesłane przez formularz

Share