Strzelczanie w Must Be The Music! W niedzielę zobaczycie ich w TV!

W najbliższą niedzielę na antenie Polsatu w programie "Must Be The Music - tylko muzyka" będziemy mogli zobaczyć dwójkę Strzelczan - Aleksandrę i Kamila. Czy przejdą dalej? Podpytaliśmy o to wokalistkę. 

Aleksandra Falkowska i Kamil Grabowski wzięli udział w castingu do programu "Must Be The Music - tylko muzyka" emitowanego na antenie Polsatu. Jak im poszło? Jak wrażenia? Zapytaliśmy Oli....

Aleksandro, czy jesteś zadowolona z wstępu?
A.F Jestem strasznie zadowolona bo to jakaś przygoda w życiu, tam jest strasznie ciężko się dostać tym bardziej, że byłam już raz na castingu. Jak na tak krótkie przygotowanie to wielkie emocje, świetna atmosfera i przygoda.

Jakie to uczucie stanąć przed tak znakomitymi jurorami?
A.F
- Samo to, że oceniają ciebie tak wysoko postawione , wykwalifikowane osoby, które się tym znają jest bardzo fajnym uczuciem, bo w końcu ktoś poważny wypowie się na twój temat.
 
Udało się przejść dalej?
A.F - Niestety nie możemy zdradzić tego jak nam poszło, ale dowiecie się w niedziele o 20:05
 
W Castingu brałaś udział z kolegą? 
A.F. - Tak był ze mną Kamil - najlepszy gitarzysta w dziejach.
 
Czekamy więc na niedzielny odcinek Must Be The Music i trzymamy kciuki! 
 
Uwaga Pirat na DK 22 
W niedzielę na antenie TVN Turbo będzie można obejrzeć odcinek UWAGA PIRAT, który kilka tygodni temu nagrywany był w Strzelcach Krajeńskich. Premiera odbyła się w piątek, ale powtórkę będzie można obejrzeć w niedzielę o godzinie 09:45 
Share