Kornelia z strzeleckiej podstawówki z nagrodą Marszałka Lubuskiego

Kornelia Lewandowska ze szkoły podstawowej w Strzelcach Krajeńskich, która napisała najlepszą relację z V Sejmiku Dziecięcego odebrała nagrodę z rąk marszałek Elżbiety Anny Polak i przewodniczącego Sejmiku Czesława Fiedorowicza.

Do udziału w V Lubuskim Sejmiku Dziecięcym zaproszeni zostali uczniowie szkół podstawowych z całego województwa.  Sprawozdania z sesji pisało ponad 30 uczniów szkół podstawowych z całego województwa. Oceniana była estetyka i poprawność językowa prac, ale przede wszystkim treść, oryginalność i forma przekazu.

Prace zostały ocenione przez pracowników Biura Prasowego Urzędu Marszałkowskiego. Szczególnymi walorami wyróżniła się relacja Kornelii Lewandowskiej z klasy 6F Publicznej Szkoły Podstawowej w Strzelcach Krajeńskich. Do tych walorów można zaliczyć autentyczność i dojrzałość treści, a także oryginalne podejście do tematu, właśnie dlatego praca Kornelii zajęła pierwsze miejsce. Dwa wyróżnienia przypadły pracom: Jakuba Kociubińskiego z klasy IVC Szkoły Podstawowej we Wschowie oraz Martyny Kostery z Zespołu Edukacyjnego im. Bojowników o Polskość Ziemi Kramskiej w Nowym Kramsku.

Więcej zdjęć: zobacz

źródło: lubuskie.pl
foto: lubuskie.pl / Krzysztof Kubasiewicz

 

Share

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA