Zgłoś autokar do kontroli, zadbaj o bezpieczeństwo!

Strzelecka Policja, dbając o bezpieczeństwo dzieci podczas wakacji, przypomina o możliwości zgłoszenia autokaru do kontroli. Wcześniejsze zgłoszenie pozwoli uniknąć niepotrzebnych nerwów związanych z oczekiwaniem na patrol.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Strzelcach Krajeńskich zwracają się z prośbą do organizatorów wycieczek jak również do rodziców o wcześniejsze zgłaszanie planowanych wyjazdów z podaniem miejsca zbiórki uczestników. Policjanci sprawdzać będą trzeźwość kierujących, stan techniczny autokarów oraz obowiązkowe wyposażenie. Działania kontrolne mundurowych prowadzone są w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży, po to by zapewnić im bezpieczny dojazd do miejsca wypoczynku i powrót do domu.

Jak zgłosić autokar do kontroli? 

Wystarczy zgłosić się osobiście w KPP w Strzelcach Kraj., telefonicznie skontaktować się z Sekretariatem Wydziału Ruchu Drogowego pod nr tel. 095 763 08 23 lub pod numerem 997. Miejscem wyznaczonym do kontroli jest parking przy ul. Wodociągowej w Strzelcach Kraj. Policjanci sprawdzą również autobus w innym miejscu wyznaczonym przez organizatora. Pamiętajmy jednak, aby poinformować policjantów o planowanym wyjeździe najlepiej z kilkudniowym wyprzedzeniem. Policjanci sprawdzą każde zgłoszenie, jednak dzięki wcześniejszej informacji unikniemy oczekiwania na przyjazd mundurowych.

źródło: KPP Strzelce Kraj,

Share

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA