Nowe skrzydło strzeleckiej podstawówki robi wrażenie

 Trwa rozbudowa i remont Strzeleckiej Szkoły Podstawowej numer 1. Nowe skrzydło jest już prawie gotowe.

Dzięki budowie skrzydła, uczniowie ze starego budynku przy ul. Zachodniej zostaną przeniesieni do nowej części szkoły. Dzieci będą miały komfortowe warunki do nauki a w nowym roku szkolnym prawdopodobnie uda się również kończyć zajęcia wcześniej ponieważ nie będzie już potrzebny system dwuzmianowy. 

W ramach rozbudowy szkoły powstanie nowy obiekt z 8 salami lekcyjnymi, świetlicą, szatnią, pomieszczeniem gospodarczym i pomieszczeniami sanitarnymi. Wszystkie pomieszczenia na parterze będą przystosowane do korzystania przez osoby niepełnosprawne. Planowane zakończenie robót budowlanych to lipiec 2017 roku.

źródło: skanska.pl oraz facebook.com/NaszeStrzelce/

Share

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA