Woda w Strzelcach nadaje się już do picia!

Strzelce znów borykają się problemem wody, bo albo jej nie ma, albo jest skażona bakterią coli. Dziś decyzją PSSE w Drezdenku woda nadaje się do spożycia.

W miniony piątek Urząd Miejski na swoim facebook-owym profilu poinformował mieszkańców, że woda na terenie Strzelec Krajeńskich, Gardzka, Sławna i Piastowa skażona jest bakterią Coli. Co prawda woda jest warunkowo przydatna do spożycia przez Sanepid po wcześniejszym zagotowaniu, jednak nie powinno się jej pić nieprzegotowanej. Od tego czasu trwały działania naprawcze i woda poddawana była stałej dezynfekcji. Dziś 08.08.2017 decyzją PSSE w Drezdenku woda w miejscowościach: Strzelce Krajeńskie, Strzelce Klasztorne,Piastowo, Gardzko i Sławno, nadaje się do spożycia.

 

 

 

Share

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA