Tragiczny pożar w Choszcznie. Nie żyje 44-latek!

Wczoraj w budynku mieszkalnym przy ulicy Kanałowej 6 w Choszcznie doszło do pożaru w wyniku którego zmarł 44-letni mężczyzna.

W lokalu, w którym wybuchł pożar znajdował się 44-letni mężczyzna. Mimo resuscytacji krążeniowo oddechowej prowadzonej do przybycia zespołu ratownictwa medycznego,  poszkodowany nie odzyskał funkcji życiowych, lekarz stwierdził zgon.

Pożarem objęte były pomieszczenia na parterze, piętrze i na poddaszu. Podano jeden prąd wody w natarciu na pożar oraz jeden prąd w obronie sąsiedniego budynku. W działaniach brały udział trzy zastępy JRG Choszczno, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Dzisiaj na miejscu zdarzenia przeprowadzone były oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa mające na celu wyjaśnienie przyczyny pożaru.

źródło: straz.choszczno.pl

Share

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA