UWAGA! Niebezpiecznie i ślisko na drogach. Wypadki wokół Strzelec Kraj.

Uwaga kierowcy, na drogach jest bardzo niebezpiecznie i ślisko. Przekonał się dziś o tym kierowca Renault, który na prostym odcinku drogi wpadł w poślizg i wylądował w rowie. 

Około południa kierowca Renault Modus jadąc od strony Gorzowa Wielkopolskiego w kierunku Strzelec Krajeńskich zjechał na przeciwległy pas a następnie wpadł do rowu. Okoliczności wypadku będzie wyjaśniać policja, jednak czytelnik, który nas o tym informował twierdzi, że warunki pogodowe były trudne. Kierowca mógł wpaść w poślizg. 

Do dwóch wypadków doszło dziś na terenie Gminy Strzelce Krajeńskie. Pierwszy to czołowe zderzenie nie daleko Strzelec Klasztornych (jak informuje nas czytelnik, czołowo zderzył się VW Sharan i Mazda 323), a drugi między Lipimi Górami a Ogardami. Kierowca uderzył w drzewo,  na szczęście kierującemu nic się nie stało, jednak auto nadaje się do kasacji. /więcej informacji jutro.../

W piątek w południe do groźnie wyglądającego wypadku doszło w Przynotecku. Czołowo zderzyły się dwa samochody - Ford Mondeo i Opel Corsa. Uważajmy na drogach!

Dziś wieczorem i w nocy znów na drogach może być bardzo ślisko. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla naszego regionu. Wieczorem prognozuje się spadek temperatury powietrza poniżej 0°C powodujący zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Temperatura minimalna od -3°C do -1°C, przy gruncie od -5°C do -2°C. Uważajmy na drogach! 

 foto: OSP Trzebicz,
źródło:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , IMGW

Share

REKLAMA

REKLAMA