Piekielnie szybkie policyjne BMW na gorzowskich drogach [FOTO]

Już wkrótce na gorzowskie drogi policjanci wyjadą nieoznakowanym BMW 330i xDrive o mocy 250 KM. Jak podają różne źródła, auto jest już w Gorzowie.

Sedan z napędem 4x4 wyposażony w benzynowy silniki 2.0 turbo o mocy ponad 250 KM trafił już do policjantów w Gorzowie Wielkopolskim. Wkrótce kierowcy zobaczą go na ulicach Gorzowa i okolic. Nowoczesne pojazdy pozwolą na skuteczną walkę z piratami drogowymi, bowiem nadmierna prędkość jest wciąż jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Auto ma znakomite osiągi i jest w stanie przyspieszyć od 0 do 100 km/h w 5,8 sekundy. Pomiarów prędkości dokonywać będą najnowsze wideorejestratory Videorapid 2A polskiej firmy Zurad. W sumie polska policja otrzyma aż 140 nieoznakowanych BMW 330i xDrive. 

 źródło: policja.pl

Share

Komentarze   

+2 #1 Adaś 2018-01-31 11:21
Muszę to napisać. Piękna Buma :cry:
Cytować

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA