Uwaga! W okolicach Strzelec Kraj. można spotkać wilki

Docierają do nas sygnały, że w lasach w okolicach Strzelec Krajeńskich można spotkać wilki. 

Napisał do nas czytelnik, który podczas poszukiwania poroży jeleni napotkał na wilka. Do spotkania doszło w okolicach Bobrówka - "...słyszałem, że w lasach są podobno wilki, jednak nie wierzyłem. Teraz już wiem, bo dziś spotkałem go poszukując poroży w okolicach jeziora tuczenko" - napisał czytelnik. 

Sygnały o wilkach w okolicznych lasach pojawiają się w internecie. W nadleśnictwie Kłodawa udało się nawet wilki nagrać. 

Przypomnijmy, że ruszył sezon na poszukiwanie jelenich poroży. Wszystkich, którzy poszukują prosimy o zachowanie ostrożności. Co prawda zwierzęta te nie stanowią zagrożenia dla ludzi, są płochliwe i unikają kontaktu z człowiekiem jednak ostrożności nigdy dosyć. 

 

 

Share

Komentarze   

+1 #1 Staszek 2018-02-13 12:55
Wilki nie stanowią jakiegokolwiek zagrożenia dla ludzi. Jeśli komuś przeszkadzają to tylko tzw. myśliwym, którzy z przyjemnością by je pozabijali...
Większość takich informacji o wilkach pochodzi od nich i służy straszeniu naiwnych.
Cytować

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA