W miniony weekend w Gorzowie odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące wyniki uzyskane przez instruktorów i ośrodki szkolenia kierowców w zakresie przygotowania kandydatów na kierowców do egzaminów państwowych organizowane jest przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzowie Wlkp.
9 lutego br. w siedzibie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie Wielkopolskim miało miejsce uroczyste spotkanie podsumowujące 2017 rok w szkoleniu i egzaminowaniu kandydatów na kierowców, z udziałem przedstawicieli ośrodków szkolenia kierowców oraz instruktorów, którzy przygotowują kandydatów na kierowców do egzaminu państwowego na prawo jazdy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim.
{module[160]} {module[128]}
Dyrektor Mariusz Potocki wraz z zastępcą Haliną Lebiedź, wręczyli wszystkim wyróżnionym pamiątkowe dyplomy i upominki. Pierwsza dziesiątka OSK oraz instruktorów z najwyższymi wynikami zdawalności w 2017 roku, otrzymała także magnetyczne naklejki, które wyróżniać będą pojazdy szkoleniowe.
W ZAKRESIE EGZAMINÓW PRAKTYCZNYCH KATEGOROII „B" WYRÓŻNIONO 10 OSK:
ZŁOTY OSK 2017 ROKU
1.Ośrodek Szkolenia Kierowców „Błażejczyk" Zbigniew Błażejczyk 64,52%
SREBRNY OSK 2017 ROKU
2.Szkoła Nauki Jazdy „PABLO" Paweł Żygielewicz 54,93%
BRĄZOWY OSK 2017 ROKU
3. Szkoła Nauki Jazdy „BLACK" Grzegorz Kuchciński 50,44%
WYRÓŻNIONY OSK 2017 ROKU
4. Szkoła Nauki Jazdy „GALAXY" Arkadiusz Teleśnicki 50,34%
5. Firma „Re-Wa" Reszkowski Walenty 49,18%
6. Szkoła Nauki Jazdy Marcin Łukomski 48,75%
7.Ośrodek Szkolenia Kierowców „RONDO" Grzegorz Dragan 48,05%
8. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „ALFA" Krzysztof Paluta 47,87%
9. Ośrodek Szkolenia Kierowców „PRAWKO" Damian Skrodziuk 47,62%
10. Nauka Jazdy „BINGO" Izydor Piter 46,86%
TEORIA KATEGORIA B:
1. Szkoła Nauki Jazdy „GALAXY" Arkadiusz Teleśnicki 79,75 %
2. Szkoła Jazdy „HUGO" – Krzysztof Puźniak 78%
3. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „ALFA" Krzysztof Paluta 75,86%
INSTRUKTOR KATEGORIA B:
1. Damian Badura- Wyższa Szkoła Jazdy „DB" 74,55%
2. Maciej Górka- Ośrodek Szkolenia Kierowców „Grzegorz Górka" 66,67%
3. Zbigniew Błażejczyk- Ośrodek Szkolenia Kierowców „Błażejczyk" 64,52%
3. Wiesław Waluk- Ośrodek Szkolenia Kierowców „PRAWKO" Damian Skrodziuk 64,52%
5.Małgorzata Drozdowska- Wyższa Szkoła Jazdy „DB" 64,1%
6. Michał Basisty- Ośrodek Szkolenia Kierowców „Henryk Basisty"61,04%
7. Arkadiusz Teleśnicki- Nauki Jazdy „GALAXY" Arkadiusz Teleśnicki 59,02%
8. Mariusz Nowicki- Ośrodek Szkolenia Kierowców „PRAWKO" Damian Skrodziuk 58,54%
8. Grzegorz Dragan- Ośrodek Szkolenia Kierowców „RONDO" Grzegorz Dragan 58,54%
10. Jan Skrodziuk- Ośrodek Szkolenia Kierowców „PRAWKO" Damian Skrodziuk 56%
W zakresie kategorii „A" oraz tzw. „ciężkich" wyróżnienie otrzymały Ośrodki, które uzyskały najwyższy procentowy wynik zdawalności i zajęły I miejsce w danej kategorii.
KATEGORIA A
1. Nauka i Doskonalenie Jazdy Arkadiusz Majewski 80%
KATEGORIA C
1. Szkoła Kierowców „POLONEZ" Winiarska-Doktór Anna 82,14%
KATEGORIA C+E
1. Ośrodek Szkolenia Kierowców „TRUCKER" Kamil Prokuda 75,38%
KATEGORIA D
1. OSZ Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. 84,91%
Podziękowania za aktywne wspieranie w 2017 roku edukacji dzieci i młodzieży w zakresie znajomości przepisów ruchu drogowego i zasad bezpieczeństwa na drodze otrzymali:
Janusz Badura- SNJ „Kierowca"
Mirosław Chudy- SNJ „Evolution"
Andrzej Kawalec- Super OSK „Mikrus"
Agata Klisowska – NJ „ATA"
Marek Kowalczyk- OSK „Ogniwo"
Dariusz Pilch- ANJ „MSP"
Kamil Prokuda- OSK „Trucker"
Walenty Reszkowski- SK „Re-Wa"
Damian Skrodziuk- OSK „Prawko"
Arkadiusz Teleśnicki- SNJ „Galaxy"
Dorota Wawrzyniak-Kubicz- OSK „Os-Car"
Krzysztof Tłoczek- OSK „No Stress"
Paweł Bieszke- OSZ „MZK Sp. z o.o."
Zbigniew Błażejczyk- OSK „Błażejczyk"
źródło: wordgorzow.pl