71-latek pomylił gaz z hamulcem i staranował szlaban na przejeździe...[VIDEO]

71-letni kierujący pojazdem, zatrzymał się przed opuszczonym szlabanem. W pewnym momencie auto zaczęło się staczać w kierunku szlabanu. Kierujący prawdopodobnie w pośpiechu nacisnął pedał gazu zamiast hamulca, taranując tym samym szlaban.

Do zdarzenia doszło 28 lutego na przejeździe kolejowym w Słonicach (Gmina Krzęcin). Pojazd osobowy prowadzony przez 71-letniego kierowcę uszkodził szlaban. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem, zatrzymał się przed opuszczonym szlabanem. W pewnym momencie auto zaczęło się staczać w kierunku szlabanu. Kierujący prawdopodobnie w pośpiechu nacisnął pedał gazu zamiast hamulca, taranując tym samym szlaban. Kierujący w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Video: 

źródło: KPP Choszczno / choszczno.policja.gov.pl

Share

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA