Strzelce: Włamywacze do piwnic zatrzymani [FOTO]

Policjanci ze Strzelec zatrzymali włamywaczy, którzy na początku kwietnia splądrowali kilka piwnic na terenie Strzelec Krajeńskich.

Do zdarzeń doszło na początku kwietnia br. Sprawą zajęli się kryminalni z miejscowej komendy. Kilkanaście dni później policjanci ustalili osoby odpowiedzialne. Do sprawy wytypowano dwóch nieletnich, którzy zostali przesłuchani. Ich sprawą zajmie się sąd rodzinny. Policjanci zabezpieczyli również skradzione rzeczy warte kilkaset złotych.

Policja przypomina, aby zadbać o swoje mienie pozostawione w garażu, altanie, czy na klatce schodowej. Ważne jest odpowiednie zabezpieczenie. Każde utrudnienie dla potencjalnego sprawcy, to większa szansa, że nie staniemy się ofiarą kradzieży, czy włamania. Jeżeli stwierdzimy przestępstwo, należy jak najszybciej powiadomić Policję.

`

Share

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA