Policjanci po służbie zatrzymali 23-latka poszukiwanego listem gończym

Mundurowi zatrzymali młodego mężczyznę, poszukiwanego listem gończym, w czasie kiedy byli po służbie. Dzięki temu 23-latek trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę za przestępstwa związane ze znęcaniem i przywłaszczeniem mienia.

 

Sierżant Sylwia Przewoźna i sierżant Radosław Mela są policjantami z Komisariatu Policji w Drezdenku. Oboje mimo, że byli po służbie postanowili sprawdzić ustalenia dotyczące poszukiwanego listem gończym mężczyzny. Mundurowi zdawali sobie sprawę, że w przypadku potwierdzenia informacji uda się zatrzymać 23-latka, który skutecznie ukrywał się, do tej pory przed wymiarem sprawiedliwości. Często takie sytuacje nie mogą czekać. Policjanci wiedzieli, że muszą szybko działać, aby poszukiwany wreszcie trafił do zakładu karnego. Ich przysłowiowy „policyjny nos" oraz duże zaangażowanie szybko przyniosło pozytywne rezultaty. Policjanci zauważyli na jednej z ulic w Drezdenku poszukiwanego mężczyznę. Sytuacja miała miejsce we wtorek /29 stycznia br/. 23-latek był kompletnie zaskoczony widokiem interweniujących funkcjonariuszy. Dzięki temu udało się go szybko i skutecznie zatrzymać. Chwilę później został przekazany patrolowi Policji z Drezdenka.

Mężczyzna już trafił do zakładu karnego, gdzie odbywa karę pozbawienia wolności za przestępstwa związane ze znęcaniem i przywłaszczeniem mienia.

źródło: KPP Strzelce Kraj

Share

REKLAMA

REKLAMA