Tragiczny wypadek w Wielisławicach (gm. Strzelce Kraj.). Sześć osób rannych, jedna nie żyje [FOTO]

Dziś w nocy w miejscowości Wielisławice (gm. Strzelce Kraj.) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Sześć osób zostało rannych , jedna osoba nie żyje. 

W nocy z poniedziałku na wtorek (22/23 kwietnia br.) doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym uczestniczyły dwa pojazdy. Niestety w jego wyniku zginął 19-latek, a sześć pozostałych osób zostało przewiezionych do szpitala. Wypadek miał miejsce na drodze wojewódzkiej nr 156 pod Wielisławicami (gm. Strzelce Krajeńskie). W związku ze zdarzeniem droga przez kilka godzin była nieprzejezdna, wyznaczono objazdy.

Zgłoszenie o wypadku policjanci otrzymali około północy. Z informacji wynikało, że na drodze wojewódzkiej nr 156 na wysokości Wielisławic doszło do wypadku drogowego w którym uczestniczyły dwa pojazdy. Na miejscu błyskawicznie pojawiły się służby: Policja Straż Pożarna i pogotowie ratunkowe. Pomimo, to w zdarzeniu śmierć poniósł 19-latek. Sześć pozostałych osób zostało przewiezionych do szpitala głównie z obrażeniami kończyn i głowy. Wszystkie osoby ranne były przytomne. W zdarzeniu uczestniczyły pojazdy osobowe m-ki renault i seat. Z uwago na fakt, że uszkodzone samochody znajdowały się po obu stronach drogi, trasa W 156 była nieprzejezdna przez kilka godzin, dlatego wyznaczono objazdy. Na miejscu pracowali również policjanci z wydziału kryminalnego, którzy pod nadzorem prokuratora zbierali materiał dowodowy. Dokładane przyczyny tego wypadku wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie.

FOTO (www.straz.strzelce.pl)

źródło: KPP Strzelce Kraj.

 

    Atak nożem w centrum Strzelec Kraj. 18-latek napadł 17 latka, zadał mu 7 ciosów....

Dnia 16-teg kwietnia w Strzelcach Kraj. doszło do napaści z użyciem noża. 18-latek napadł 17-latka i ranił go 7-razy. 

Czytaj więcej...

Share

REKLAMA

REKLAMA