Drezdenko: Blisko dwa promile i ucieczka przed policjantami. Skuteczny pościg za pijanym kierowcą z Ukrainy.

Próba ucieczki przed policjantami i jazda w stanie nietrzeźwości to przewinienia jakich dopuścił się nieodpowiedzialny kierowca volkswagena. Mężczyzna został zatrzymany po skutecznym pościgu policjantów z Drezdenka.

Okazało się, że za kierownicą siedział 39-letni obywatel Ukrainy, który miał w organizmie niemal 2 promile alkoholu. Mężczyzna niebawem usłyszy zarzuty.

W nocy z soboty na niedzielę (12/13 października) policjanci z Drezdenka zauważyli osobowego volkswagena za kierownicą, którego siedział mężczyzna. Auto jechało od lewej do prawej strony, a kierowca miał problemy z przejechaniem przejazdu kolejowego. Kiedy mundurowi próbowali zatrzymać volkswagena do kontroli, jego kierowca nie reagował na sygnały i zaczął uciekać. Pomimo wielokrotnego używania przez funkcjonariuszy sygnałów świetlnych i dźwiękowych nie miał zamiaru się zatrzymać. W pewnym momencie mężczyzna porzucił pojazd i kontynuował ucieczkę pieszo. Został jednak zatrzymany po przebiegnięciu kilkudziesięciu metrów.

Okazało się, że kierowcą był 39-letni obywatel Ukrainy, dla którego próba ucieczki przed policjantami nie była tylko jednym przewinieniem jakiego się dopuścił. Mężczyzna miał również w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

39-latek został zatrzymany, niebawem zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Strzelcach Kraj.

 

W powiecie strzelecko-drezdeneckim wygrywa PiS z prawie 40% poparciem [wyniki]

Znamy już wyniki w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Wygrał zdecydowanie PiS przez KO i PSL-em. 

Czytaj więcej...

Share

REKLAMA

REKLAMA