Pożar naczepy na stacji Orlen w Strzelcach Kraj.

W dniu 22.10.2019r. po godz. 19.00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Strzelcach Kraj. wpłynęło zgłoszenie o pożarze naczepy samochodu ciężarowego na terenie stacji paliw Orlen na ul. Wojska Polskiego w Strzelcach Krajeńskich.

Na miejscu okazało się, że uszkodzeniu uległa tylna oś naczepy w wyniku czego prowadzący pojazd kierowca zjechał na parking przy stacji benzynowej. Po zjechaniu na parking kierowca dostrzegł pożar tylnej osi naczepy, po czym wspólnie z obsługą stacji paliw przystąpił do akcji gaśniczej wykorzystując podręczny sprzęt gaśniczy w jaki jest wyposażona stacja.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz podali prąd wody na palącą się naczepę. Dzięki szybkiej reakcji straży pożarnych, a także dzięki właściwej reakcji kierowcy oraz obsługi pożar nie rozprzestrzenił się i nie zagroził instalacji na terenie stacji paliw.

źródło: straz.strzelce.pl

 

Wypadek na Al.Wolności w Strzelcach Kraj. Motocyklista zabrany do szpitala...[FOTO]

Dziś wieczorem na na Al. Wolności w Strzelcach Kraj. na wysokości Katharsis doszło do wypadku. Jak informuje nas czytelniczka droga jest nieprzejezdna.

Czytaj więcej...

Share

REKLAMA

REKLAMA