Policyjna akcja "Znicz" na drogach powiatu FSD. Zmiany organizacji ruchu w Strzelcach i Drezdenku.

Kontrole prędkości, stan technicznego pojazdów i sposób przewożenia pasażerów, to tylko niektóre elementy, którym będą się bacznie przyglądać policjanci czasie akcji „Znicz".

Jak co roku w działania włączają się również policjanci z powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Więcej mundurowych będzie na drogach dojazdowych do cmentarzy oraz największych szlakach komunikacyjnych w powiecie. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo osobom wybierającym się na groby bliskich.

Policjanci przypominają, aby jeżeli jest to możliwe na cmentarz udać się pieszo. Nie próbujmy za wszelką cenę dojechać pod samą nekropolie samochodem ponieważ w ten sposób nie tylko stracimy na czasie, ale również stracimy sporo nerwów.

W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych już od czwartku /31 października/ wprowadzono zmiany w organizacji ruchu przy największych cmentarzach. W Strzelcach Krajeńskich na ul. Kusocińskiego wprowadzono ruch dwukierunkowy natomiast na ul. Przemysłowej wprowadzono ruch jednokierunkowy.

 

W Drezdenku na ul. Ogrodowej i Kopernika będą ograniczenia w zatrzymywaniu się i parkowaniu wzdłuż tych ulic. Parking wyznaczono na stadionie miejskim.

 

źródło: strzelcekraj.lubuska.policja.gov.pl

Share

REKLAMA

REKLAMA