Marek Bidol ze strzeleckiego magistratu wśród odznaczonych „Za zasługi dla Turystyki".

14 listopada br. w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa odbył się V Lubuski Sejmik Turystyczny. Turystyka przyrodnicza i możliwości jej rozwoju na terenie woj. lubuskiego, Turystyka dla wszystkich

– promocja powszechnej dostępności, Klaster Turystyki Historycznej to tylko niektóre z paneli.

Pan Marek Bidol w latach 1979-1991 pracował w Gorzowskim Przedsiębiorstwie Turystycznym „Warta-Tourist", początkowo w strzeleckim oddziale tej firmy, a od 1982 w gorzowskiej siedzibie przedsiębiorstwa. W 1991 roku rozpoczął pracę w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Strzelcach Krajeńskich. Najpierw na stanowisku kierownika Ośrodka Turystyczno-Wypoczynkowego w Długiem, a następnie od 1998 r. w charakterze dyrektora tej instytucji. W kwietniu 2008 roku rozpoczął pracę na stanowisku podinspektora ds. turystyki i promocji w Referacie Inwestycji i Rozwoju Gminy w Strzelcach Krajeńskich - czytamy w uzasadnieniu.

Uroczyste wręczenie odznak przyznawanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki odbyło się w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa w Zielonej Górze. V Lubuski Sejmik Turystycznych był też okazją do zaprezentowania oferty turystycznej naszej gminy.

źródło: UM Strzelce Kraj.

Share

REKLAMA

REKLAMA