Zarząd powiatu strzelecko-drezdeneckiego przeznaczył 50 000 zł na walkę z koronawirusem

W czwartek 19 marca 2020 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego odbyło się posiedzenie Zarządu Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego w którym uczestniczył Prezes Powiatowego Centrum Zdrowia – Szpitala Powiatowego w Drezdenku Pan Maciej Bak,

który przedstawił bieżącą sytuację epidemiologiczną w związku z pojawieniem się zagrożenia koronawirusem SARS-Cov-2 na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego.

Prezes Szpitala zapoznał Zarząd z aktualną sytuację panującą w Szpitalu Powiatowym w Drezdenku oraz skalą potrzeb zabezpieczenia w niezbędne narzędzia i środki ochrony dla personelu medycznego, które są podstawowym narzędziem w przypadku kontaktu z osobami podejrzanymi o nosicielstwo wirusa.

Zarząd Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego jednogłośnie podjął decyzję o przeznaczeniu środków finansowych w kwocie 50 000 zł na walkę z koronawirusem. Kolejne środki finansowe będą uruchamiane w zależności od panującej sytuacji i potrzeb.

źródło: fsd.pl

 

 

Drezdenko szyje maseczki - czyli wszystkie ręce na pokład! Do szpitala trafiły już 273 uszyte maseczki...

Pracownicy szpitala w Drezdenku ruszają z akcją "Drezdenko szyje maseczki". 

Czytaj więcej...

 

Apel kasjerki jednego z marketów: "Chrońcie siebie i nas..." [Przeczytaj apel]

 Trafił do nas apel kasjerki, która pracuje w jednym z marketów na terenie Strzelec Krajeńskich. Publikujemy go w całości, ponieważ zawiera ważne informacje dla nas klientów.

Czytaj więcej...

 

Share

REKLAMA

REKLAMA