OKNA KIMNiebezpieczny wypadek na quadzie w okolicach Zwierzyna. Kierowca uderzył w drzewo i z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala...

Policjanci ze Strzelec Krajeńskich wyjaśniają okoliczności wypadku, w którym poważnie ucierpiał 19-letni chłopak. Do zdarzenia doszło na drodze gruntowej niedaleko Zwierzyna. Kierowca jadąc z pasażerem uderzył z pełnym impetem w drzewo co spowodowało u niego poważne obrażenia wewnętrzne.

Młody mężczyzna doznał obrażeń uderzając najprawdopodobniej w kierownicę pojazdu. Jak silne musiało być uderzenie świadczą uszkodzenia quada. Pamiętajmy, że jazda na tego typu pojazdach połączona z brawurą może skończyć się tragedią.

Jazda quadem, to dla wielu osób sposób na atrakcyjne spędzania wolnego czasu. Nowoczesne i wspaniale wyposażone maszyny sprawiają, że jazda na tego typu pojazdach dostarcza dużo emocji i jest świetną zabawą. Należy jednak zachować rozsądek i pamiętać o bezpieczeństwie po to, aby pasja nie zakończyła się tragedią. Poważnych wypadków z udziałem quadów nie brakuje. Najczęstszymi powodami jest: brawura i przecenianie swoich umiejętności. Ma to szczególne znaczenie z uwagi na fakt, że pojazdy te umożliwiają jazdę w trudnym terenie, gdzie nawet niewielki błąd lub brak umiejętności może mieć poważne skutki.

Przekonał się o tym 19-letni chłopak, który kierując quadem stracił nad nim panowanie i uderzył w drzewo. Jak silne było uderzenie świadczą uszkodzenia pojazdu. Zdarzenie miało miejsce na drodze gruntowej niedaleko Zwierzyna. Kierowca czterokołowca jechał wspólnie ze swoim kolegą, który nie doznał większych obrażeń. Natomiast 19-latek, który siedział za kierownicą z poważnymi obrażeniami wewnętrznymi trafił do szpitala w Gorzowie Wlkp., gdzie przeszedł operację.

źródło: KPP Strzelce Kraj. | T. Bartos

 

 

Pościg ulicami Dobiegniewa za piratem drogowym– usłyszał zarzuty sprowadzenia katastrofy [VIDEO]

Policjanci ze strzeleckiej drogówki zatrzymali skrajnie nieodpowiedzialnego kierowcę, który próbował uniknąć kontroli drogowej. 34-latek uciekając przed mundurowymi w nieoznakowanym radiowozie wjechał na chodnik zmuszając pieszych do odskakiwania sprzed rozpędzonego forda.

Czytaj więcej...

 

Tragiczny wypadek na DK22 pomiędzy Dobiegniewem a Człopą. Kierowca zginął na miejscu...

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj na drodze krajowej numer 22 w miejscowości Szczuczarz w gminie Człopa. Zderzyły się trzy pojazdy, kierowca samochodu osobowego zginął na miejscu, dwie kolejne osoby trafiły do szpitala.

Czytaj więcej...

 

Share

REKLAMA

REKLAMA