Wypadek na drodze Strzelce Kraj - Gardzko. Znamy więcej szczegółów | Aktualizacja

Do wypadku doszło dziś około godziny 18:00 na drodze z Strzelec Krajeńskich do Gardzka . Informację otrzymaliśmy od naszej czytelniczki.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od naszej czytelniczki. Kierowca samochodu najprawdopodobniej wypadł z drogi na niebezpiecznym zakręcie. Na miejscu wypadku lądował śmigłowiec LPR-u. Przyczyny wypadku wyjaśniać będzie policja. 

Aktualizacja 20:36

Z informacji jakie otrzymaliśmy od świadków zdarzenia wynika, że kierowca podczas zdarzenia został przygnieciony przez pojazd. Świadkowie zdarzenia wydostali osobę poszkodowana spod pojazdu i rozpoczęli reanimacje, którą później kontynuowali strażacy. 

Aktualizacja 17.07.2020 13:47

W czwartek (16 lipca br.) około 17:30 na drodze powiatowej prowadzącej ze Starego Kurowa do Strzelec Krajeńskich wracający ze służby podkom. Marcin Gil - funkcjonariusz Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Gorzowie Wlkp. zauważył na polu uszkodzony, leżący na boku samochód osobowy. Kiedy policjant zatrzymał się i sprawdził pojazd, okazało się, że pod wrakiem znajduje się przygnieciony, ranny mężczyzna, który nie dawał żadnych oznak życia. Policjant sam nie był w stanie podnieś uszkodzonego samochodu, dlatego zatrzymał przejeżdżającego drogą busa. W nim jechało trzech mężczyzn, którzy pomogli policjantowi wyciągnąć spod uszkodzonego samochodu rannego mężczyznę.

Z pomocą przyszedł również strażak, który drogą, gdzie doszło do wypadku wracał od znajomych. Mł. ogn. Leszek Jankowski z Komendy Powiatowej PSP w Strzelcach Krajeńskich przystąpił do resuscytacji poszkodowanego. Prowadził ją do czasu przyjazdu powiadomionych o wypadku służb medycznych. Funkcjonariusze odłączyli również akumulator, aby nie doszło do pożaru samochodu. Kilkuminutowa akcja ratownicza pozwoliła na przywrócenie czynności życiowych u poszkodowanego kierowcy. 35-latek został przetransportowany śmigłowcem do szpitala, gdzie trafił po opiekę medyków.

Źródło: T. Bartos
Komenda Powiatowa Policji w Strzelcach Kraj.

 

Wypadek na DK22 w okolicach Dobiegniewa. Droga zablokowana

Dziś około godziny 6:00 w okolicach Dobiegniewa doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Czytaj więcej...

 

Share

REKLAMA

REKLAMA