Kolejne 3 osoby zamarły w woj.lubuskim na koronawirus. 9 nowych zakażeń w tym kolejne z powiatu strzelecko-drezdeneckiego

Lubuski urząd wojewódzki, poinformował o 9 nowych osób zakażonych koronawirusem. Niestety zmarły trzy kolejne zakażone osoby. Wśród nowych zakażeń mamy osobę z powiatu strzelecko-drezdeneckiego.

W województwie lubuskim mam nowych 9 zakażeń. Zakażeni pacjenci pochodzą z powiatu świebodzińskiego (4), strzelecko-drezdeneckim (1), żagańskiego (1), Gorzowa Wlkp. (2) oraz z Zielonej Góry (1). Śmiertelne ofiary koronawirusa to 53-letnia kobieta, 83-letni mężczyzna (przebywał w szpitalu w Zielonej Górze) oraz 81-letnia kobieta. Wszyscy ze Wschowy.

Łącznie, na terenie województwa, mamy 350 zakażonych (w tym 166 ozdrowieńców i 6 zgony).

Przyjęcia na Oddział Chirurgi Dziecięcej w Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. wstrzymane

Do odwołania Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. wstrzymuje przyjęcia do Oddziału Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej z Pododdziałem Urologii Dziecięcej oraz Ambulatorium Chirurgii Dziecięcej. Ma to związek ze stwierdzeniem dodatniego wyniku w kierunku zakażenia COVID-19 u dziecka hospitalizowanego na oddziale Chirurgii Dziecięcej - poinformował Robert Surwiec na profilu w mediach społecznościowych. 

 

źródło: LUW, poscigi.pl

 

 

Rysie w okolicznych lasach. Zagościły w Nadleśnictwie Bierzwnik [VIDEO|FOTO]

 Z największym dziko żyjącym kotem w Polsce spotkali się już dwukrotnie w ostatnich dniach leśnicy z Nadleśnictwa Bierzwnik (RDLP Szczecin). Najprawdopodobniej były to dwa różne osobniki,

 

Czytaj więcej...

 

 

Share

REKLAMA

REKLAMA